Бюро перекладів ->> прайс-лист бюро перекладів ->> переклад на турецьку
Російська Англійська Голландська Італійська Французька Німецька Іспанська Чеська Грецька 
Контакти:

Тел.: + 7 (918) 263-00-13

Email для замовлень:
info@1russian.com

alefcom

Час роботи бюро:
Пн-Пт: 10.00-19.00
Сб: 10.00-15.00
Нд: вихідний


Переклад з турецької, Переклад на турецьку

Бюро перекладів «Російський переклад» пропонує послуги професійних перекладачів турецької мови. Переклад здійснюється у таких галузях: нафтогазова промисловість, харчова промисловість, вимірювальна техніка, програмне забезпечення, медицина, бізнес, фінанси, екологія, рекламна продукція, юридичні документи, менеджмент і маркетинг, складна технічна документація та ін.

Переклад з турецької мови та переклад на турецьку мову в бюро перекладів здійснюється професійними дипломованими перекладачами турецької мови.

Ми виконуємо переклад з турецької мови та переклад на турецьку мову як для організацій, у т.ч. державних, так і для приватних осіб. Наші послуги включають в себе всі види письмового і усного перекладу з турецької мови та на турецьку мову, у т.ч. синхронного.

Письмовий переклад з турецької мови та переклад на турецьку мову всіх видів документації, включаючи технічну, юридичну, медичну, художню, та переклад програмного забезпечення і переклад комп’ютерних ігор.

Усний переклад з турецької мови (переклад ділових переговорів, зустрічей, телефонних переговорів, переклад і розшифровка аудіо-відеозаписів азербайджанською мовою) здійснюється як російськими перекладачами турецької мови, так і носіями турецької, залежно від вимог замовника. Ми гарантуємо оперативний виїзд перекладача турецької мови по Україні, Білорусії, Росії.

Перекладачі турецької мови в нашому бюро перекладів – дипломовані фахівці, випускники провідних українських, білоруських і російських вузів (у т.ч. військові перекладачі), а також перекладачі-носії турецької мови, що виявили себе надійними партнерами й грамотними фахівцями.

Крім російсько-турецького і турецько-російського перекладу Ви можете замовити переклад з турецької на англійську, німецьку, іспанську, італійську та інші європейські і східні мови, а також мови СНД.

Повна конфіденційність наших клієнтів гарантується підписанням з кожним перекладачем турецької мови договору про нерозголошення інформації.

Мінімальне замовлення на письмовий переклад з турецької мови та на турецьку мову: 1 сторінка.

Вартість перекладу з турецької мови - дивіться тут
Вартість перекладу на турецьку мову - дивіться тут
Вартість перекладу турецької мови з/на інші мови обговорюється при листуванні.

У наші розцінки вже входить вичитування редактором або, при перекладі на іноземну мову, іншим професійним перекладачем! Вичитування носієм мови розраховується додатково.

У вартість входить оплата за терміновість до 10-12 стандартних сторінок на день.


Перекладаємо

Aзербайджанськa
Англійська
Арабська
Білоруська
Болгарська
Вірменська
Голландська
Грецька
Грузинська
Данська
Естонська
Іврит
Ісландська
Іспанська
Італійська
Казахська
Каталонська
Киргизька
Китайська
Корейська
Латиська
Литовська
Македонська
Молдавська
Монгольська
Німецька
Норвезька
Польська
Португальська
Румунська
Російська
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Узбецька
Українська
Фарсі
Фінська
Французька
Хінді
Хорватська
Чеська
Швецька
Японська
  БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ | ЦIНИ | УМОВИ | НАШІ КЛІЄНТИ | ПЕРЕКЛАДАЧУ | ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧІ | КОНТАКТИ
переклад на англійську мову Переклад з англійської мови Бюро перекладів Переклад з німецької мови Переклад з французької мови
?
Ваша компанія