Бюро перекладів ->> Ваші питання — наші відповіді
Російська Англійська Голландська Італійська Французька Німецька Іспанська Чеська Грецька 
Контакти:

Тел.: + 7 (918) 263-00-13

Email для замовлень:
info@1russian.com

alefcom

Час роботи бюро:
Пн-Пт: 10.00-19.00
Сб: 10.00-15.00
Нд: вихідний


Черговiсть та умови працi

Ви відправляєте нам текст, який вам потрібно перекласти. Ми оцінюємо час і вартість перекладу. У разі необхідності ми робимо для Вас пробний переклад (обсягом до 600 знаків). Якщо Вас задовольняє якість перекладу і Ви згодні з умовами і цінами, то ми беремося до роботи і перекладаємо текст. У цей час Ви переказуєте нам гроші за переклад і висилаєте нам копію квитанції про оплату. Після цього ми висилаємо Вам перекладений матеріал. Якщо Ви виявили які-небудь недоліки у перекладі, Ви маєте право вимагати їх виправлення, і ми виправимо їх. Цей спосіб роботи використовується при роботі з новими клієнтами.

При роботі з постійними клієнтами можлива більш гнучка схема роботи. Часто наші постійні клієнти, періодично замовляючи у нас переклади, оплачують їх у кінці місяця. Плюс для постійних клієнтів існує система знижок.

Ваші питання — наші відповіді

Як розраховується вартість перекладу?

Самий оптимальний варіант - заповнити форму оцінки вартості у лівій колонці сторінки. Через 10-15 хвилин ви отримаєте вичерпну відповідь щодо можливості виконання вашого замовлення, його вартості й строків.

Якщо ж ви хочете виконати всі процедури самостійно. Для цього відкрийте текст, призначений для перекладу, у програмі "Microsoft Word", виберіть пункт меню "Сервіс", підміню "Статистика" і подивиться кількість знаків з пробілами, які містяться у вашому тексті. Цю кількість знаків необхідно розділити на 1800. У такий спосіб ви отримаєте приблизну кількість стандартних (перекладацьких) сторінок. Маючи кількість сторінок і використовуючи наш прайс-лист, ви можете обчислити орієнтовну вартість виконання вашого перекладу. Найбільш точну інформацію ви отримаєте після того, як ми проведемо власну оцінку складності матеріалу й деяких інших параметрів.

Як оплачується переклад?

Юридичні особи після складання й підписання договору мають можливість оплачувати нашу роботу після її виконання. У деяких випадках все-таки потрібна повна або часткова передоплата, це в тому випадку, якщо ви звертаєтеся до нас у перший раз або ваше замовлення досить велике - понад ста сторінок.

Фізичні особи оплачують до початку роботи над замовленням. При обсязі замовлення до 50 сторінок потрібна повна передоплата. При обсязі понад 50 сторінок ми запропонуємо поетапне виконання робіт з передоплатою кожного етапу.

Способи оплати?

До оплати приймаються безготівкові платежі на рахунки ТОВ і ІП (обидві форми власності на спрощеній системі оподатковування, без ПДВ). Ви також можете оплатити роботу готівкою, зарахувавши готівку на рахунок в Альфа-банку. Тут ви можете вибрати найближчий банкомат або відділення банку. До оплати також приймаються електронні гроші: webmoney і яндекс.гроші. Оплатити невелике за обсягом замовлення фізичні особи можуть просто зарахувавши гроші на зазначений нами номер телефону.

 

Якщо ви не знайшли на цій сторінці відповідь на своє питання, ласкаво просимо задати його за адресою info@1russian.com. Ми в найкоротший термін дамо на нього відповідь.

Перекладаємо

Aзербайджанськa
Англійська
Арабська
Білоруська
Болгарська
Вірменська
Голландська
Грецька
Грузинська
Данська
Естонська
Іврит
Ісландська
Іспанська
Італійська
Казахська
Каталонська
Киргизька
Китайська
Корейська
Латиська
Литовська
Македонська
Молдавська
Монгольська
Німецька
Норвезька
Польська
Португальська
Румунська
Російська
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Узбецька
Українська
Фарсі
Фінська
Французька
Хінді
Хорватська
Чеська
Швецька
Японська
  БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ | ЦIНИ | УМОВИ | НАШІ КЛІЄНТИ | ПЕРЕКЛАДАЧУ | ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧІ | КОНТАКТИ
переклад на англійську мову Переклад з англійської мови Бюро перекладів Переклад з німецької мови Переклад з французької мови
?
Ваша компанія